Wednesday, March 3, 2021

Bëri fotografinë e patentës, por 25 vjeçarja harroi diçka. Detaji qesharak

Një vajzë 25-vjeçare harron të heqë maskën nga fytyra, ndërsa po bënte fotografinë për patentën. Fotografi e vuri re...
More

  Ruçi u pret dietat deputetëve para zgjedhjeve

  Byroja e Kuvendit ka vendosur t’i ndërpresë dietat deputetëve. Në vendimin e marrë në mbledhjen e fundit është caktuar...

  Çfarë është “pasaporta Covid evropiane” dhe si do funksionojë, propozimi i BE-së

  Një pasaportë “Covid e vërtetë”, ky është propozimi legjislativ i sjellë nga Komisioni Europian për të nisur udhëtimet në mënyrë të sigurtë...

  Meta tregon se cila do ishte arsyeja që do jepte dorëheqjen pas 25 prillit

  Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka paralajmëruar dorëheqjen e tij në këtë post, nëse sipas tij, kryeministri Edi Rama merr 71 mandate...

  “Alo! Ça ka nai gjo anej?”

  Kryeministri Edi Rama ndodhet këtë të hënë në Bruksel, ku po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e...

  Më të lexuarat

  Bëri fotografinë e patentës, por 25 vjeçarja harroi diçka. Detaji qesharak

  Një vajzë 25-vjeçare harron të heqë maskën nga fytyra, ndërsa po bënte fotografinë për patentën. Fotografi e vuri re...

  Bëri fotografinë e patentës, por 25 vjeçarja harroi diçka. Detaji qesharak

  Një vajzë 25-vjeçare harron të heqë maskën nga fytyra, ndërsa po bënte fotografinë për patentën. Fotografi e vuri re...

  Dëshiron të mbash rininë tënde? Pi më shumë verë dhe ha më shumë çokollatë

  Kërkuesit e universiteteve të Exeter dhe Brighton, në Britaninë e Madhe, kanë kryer progrese të konsiderueshme në proçesin e plakjes dhe kanë...

  Ruçi u pret dietat deputetëve para zgjedhjeve

  Byroja e Kuvendit ka vendosur t’i ndërpresë dietat deputetëve. Në vendimin e marrë në mbledhjen e fundit është caktuar...

  E refuzoi pas 3 takimesh, djali i bën kërkesën qesharake vajzës

  E refuzoi pas 3 takimesh... Djali i kërkon vajzës t’i kthejë paratë që kishte paguar në kafe për të...

  E çon në qiell dhe i bën surprizën që nuk e priste

  Një histori e bukur na vjen nga Arizona, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një parashutist i ka propozuar për t’u...

  E refuzoi pas 3 takimesh, djali i bën kërkesën qesharake vajzës

  E refuzoi pas 3 takimesh... Djali i kërkon vajzës t’i kthejë paratë që kishte paguar në kafe për të...

  E çon në qiell dhe i bën surprizën që nuk e priste

  Një histori e bukur na vjen nga Arizona, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një parashutist i ka propozuar për t’u...

  “Ti nuk më do”/ Një leksion i bukur mes “nënë e bijë”

  "Nënë, mund të më ndihmosh të lidh këpucët, të lutem?”  “Mund ta bësh vet, e dashur”.

  Must Read

  Çfarë është “pasaporta Covid evropiane” dhe si do funksionojë, propozimi i BE-së

  Një pasaportë “Covid e vërtetë”, ky është propozimi legjislativ i sjellë nga Komisioni Europian për të nisur udhëtimet në mënyrë të sigurtë...

  Zgjidh një flutur dhe zbulo anët e fshehta të personalitetit

  Më poshtë është një test personaliteti argëtues për të parë se çfarë lloj personi jeni bazuar në fluturën që zgjidhni.

  Transformimi i paparë i vajzës pasi hoqi dorë nga substancat e ndaluara

  Një grua e cila kishte krijuar varësi nga substancat e ndaluara, ka pësuar transformim të paparë pasi hoqi dorë prej tyre.

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.

  Bota

  Rajoni

  Politikë

  Të fundit

  Bëri fotografinë e patentës, por 25 vjeçarja harroi diçka. Detaji qesharak

  Një vajzë 25-vjeçare harron të heqë maskën nga fytyra, ndërsa po bënte fotografinë për patentën. Fotografi e vuri re...

  Dëshiron të mbash rininë tënde? Pi më shumë verë dhe ha më shumë çokollatë

  Kërkuesit e universiteteve të Exeter dhe Brighton, në Britaninë e Madhe, kanë kryer progrese të konsiderueshme në proçesin e plakjes dhe kanë...

  Ruçi u pret dietat deputetëve para zgjedhjeve

  Byroja e Kuvendit ka vendosur t’i ndërpresë dietat deputetëve. Në vendimin e marrë në mbledhjen e fundit është caktuar...

  E refuzoi pas 3 takimesh, djali i bën kërkesën qesharake vajzës

  E refuzoi pas 3 takimesh... Djali i kërkon vajzës t’i kthejë paratë që kishte paguar në kafe për të...

  E çon në qiell dhe i bën surprizën që nuk e priste

  Një histori e bukur na vjen nga Arizona, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një parashutist i ka propozuar për t’u...

  “Ti nuk më do”/ Një leksion i bukur mes “nënë e bijë”

  "Nënë, mund të më ndihmosh të lidh këpucët, të lutem?”  “Mund ta bësh vet, e dashur”.

  Zbuloni testin/ Çfarë parashikon dhelpra “magjike” që do zgjidhni

  Çfarë ju pret në të ardhmen sipas një testi të realizuar nga “Italia Feed”? Përgjigjen për këtë pyetje mund...

  Dhjetë gjëra që duhet të bësh gjithmonë

  1.Bëj një dush Edhe nëse nuk dëshiron dhe nëse je më rehat në krevat, ngrihu dhe futu nën dush.

  Shteti më i madh amerikan heq kufizimet/ Ripahen të gjitha bizneset

  Shteti më i madh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Texasi, që ka rreth 29 milionë banorë, nga data 10 mars do...

  Projekti japonez/ Gusha artificiale për të marrë frymë poshtë ujit

  Quhet “Amphibio” dhe është ideja e një projektuesi të ri japonez, Jan Kamei. Ka të bëjë me gusha artificiale...

  Modelja që ka harruar sa ndërhyrje plastike ka bërë

  Në rrjet është e lehtë të gjesh video të të gjitha llojeve dhe të njohësh personazhe vërtet ekstrovertë dhe të çuditshëm.

  Rumania dënon vajzën e ish-presidentit

  Vajza e madhe e ish-presidentit të Rumanisë Traian Basescu dhe ish-ministrja Elena Udrea u dënuan për përfshirje në një skemë pastrimi...