Sunday, July 25, 2021

(VIDEO) Miu futet në parlament dhe bën lëmsh politikanët

Politikanët në parlamentin e Andaluzisë në Spanjë janë trembur nga një mi. Miu është shfaqur papritur teksa po diskutohej...
More

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Dy automjete përfshihen në aksident/ Humb jetën një person, 2 të lënduar

  Një aksident me humbje jete ka ndodhur në Fushë Krujë. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:00,...

  Aksident me humbje jete në vendin tonë

  Një aksident me humbje jete ka ndodhur në Divjakë. Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 18:15, në aksin rrugor...

  I riu i futi 20 euro brenda pasaportës, ja reagimi i policit në kufi

  Janë të njohura rastet kur korrupsioni shtrihet në të gjithë shkallët dhe hierarkitë. Në vendin tonë kjo duket të...

  Më të lexuarat

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  A mund t’i dalloni dy gratë në këtë iluzion optik?

  Iluzionet optike mund t'i tërheqin njerëzit pas tyre derisa të jenë në gjendje të gjejnë një zgjidhje. Kjo sepse...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  A mund t’i dalloni dy gratë në këtë iluzion optik?

  Iluzionet optike mund t'i tërheqin njerëzit pas tyre derisa të jenë në gjendje të gjejnë një zgjidhje. Kjo sepse...

  Super yjet që përdorin transportin publik si çdo person tjetër

  Ne shpesh besojmë se jeta e yjeve ka të bëjë me magjepsjen, limuzinat, avionët privatë dhe lukset e tjera, që ne njerëzit...

  Must Read

  E trishtë/ Mbytet në lumë i mituri

  Një ngjarje e rëndë me humbje jete ka ndodhur në Berat. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Moravë.

  “Kemi një problem të madh me ligjin për idiotët”

  Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar ashpër pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me...

  Me 230 km në orë/ Këngëtari i indonjuar: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.

  Bota

  Rajoni

  Politikë

  Të fundit

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  A mund t’i dalloni dy gratë në këtë iluzion optik?

  Iluzionet optike mund t'i tërheqin njerëzit pas tyre derisa të jenë në gjendje të gjejnë një zgjidhje. Kjo sepse...

  Super yjet që përdorin transportin publik si çdo person tjetër

  Ne shpesh besojmë se jeta e yjeve ka të bëjë me magjepsjen, limuzinat, avionët privatë dhe lukset e tjera, që ne njerëzit...

  Si ka ndryshuar pamja e 16 ikonave të stilit ndër vite

  Njerëzit e famshëm zakonisht nuk e fillojnë karrierën e tyre me stilistë personal të modës. Sepse qasje e shtëpive...

  Video/Rusi: Shembet ura e drunjtë, kaminoni fundoset në ujë. Çfarë ndodhi me shoferin?

  Kjo është një nga urat e shumta që janë shembur ditët e fundit, pasi Rusia Lindore pati reshje ekstreme.

  Dy automjete përfshihen në aksident/ Humb jetën një person, 2 të lënduar

  Një aksident me humbje jete ka ndodhur në Fushë Krujë. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:00,...

  Tartufi, kërpudha që kushton deri në 5 mijë dollarë kilogrami. Rritet dhe në Shqipëri

  Tartufi është një prej bimëve që bënë pjesë në familjen e kërpudhave dhe më e lakmuara në gazhinat...

  Nxënës shembullorë të Enverit dje, “elitë e pakonkurrueshme” e demokracisë sot

  Nga Aranit Muraçi Teoria e elitës, në shkencat politike, ka nxjerrë në pah nevojën dhe rëndësinë e një grupimi...

  Arrestohet djali i Azem Hajdarit. Ja çfarë ju gjet në makinë

  Azem Hajdari, djali i liderit të dhjetorit me të njëjtin emër Azem Hajdari është arrestuar ditë e sotme nga Policia e Elbasanit.