Sunday, July 25, 2021

(VIDEO) Miu futet në parlament dhe bën lëmsh politikanët

Politikanët në parlamentin e Andaluzisë në Spanjë janë trembur nga një mi. Miu është shfaqur papritur teksa po diskutohej...
More

  Latest Posts

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  A mund t’i dalloni dy gratë në këtë iluzion optik?

  Iluzionet optike mund t'i tërheqin njerëzit pas tyre derisa të jenë në gjendje të gjejnë një zgjidhje. Kjo sepse...

  Super yjet që përdorin transportin publik si çdo person tjetër

  Ne shpesh besojmë se jeta e yjeve ka të bëjë me magjepsjen, limuzinat, avionët privatë dhe lukset e tjera, që ne njerëzit...

  15 nënat e famshme që mbështesin me krenari gjidhënien në publik

  Ushqyerja me gji nuk është një punë e lehtë në vetvete dhe mund të jetë veçanërisht sfiduese kur nuk jeni në shtëpi dhe fëmija juaj ka nevojë të ushqehet.

  Përgjithësisht, gratë shpesh marrin vështrime apo komente gjykuese nëse vendosin të japin gji në vende publike dhe kjo mund të ndikojë negativisht në mënyrën se si ndihen ato me veten e tyr.

  Për fat të mirë, shumë njerëz të famshëm po shpërndajnë fotografi ku i japin gji foshnjave të tyre, dhe kështu ndihmojnë për ta normalizuar disi situatën edhe për nënat e tjera!

  Dhe këtu janë disa mama të famshme që mund t’ju japin më shumë kurajë për të dhënë gji në publik!

  1. Emily Ratajkowski

  2. Ashley Graham

  3. Karolina Kurkova

  4. Kate Upton

  5. Olivia Wilde

  6. Tia Mowry

  7.Gisele Bündchen

  8. Jenna Dewan

  9. Eva Longoria

  10. Troian Bellisario

  11. Candice Swanepoel

  12. Iskra Lawrence

  13. Liv Tyler

  14. Tess Holliday

  15. Milla Jovovich

  Të gjitha nënat janë frymëzim në këto momente magjike dhe absolutisht asnjëra nuk duhet të ketë ndrojte nëse është në publik apo kudo tjetër. Fëmija është prioritet!/Përkthehu: Allnews.al

  TË FUNDIT

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  A mund t’i dalloni dy gratë në këtë iluzion optik?

  Iluzionet optike mund t'i tërheqin njerëzit pas tyre derisa të jenë në gjendje të gjejnë një zgjidhje. Kjo sepse...

  Super yjet që përdorin transportin publik si çdo person tjetër

  Ne shpesh besojmë se jeta e yjeve ka të bëjë me magjepsjen, limuzinat, avionët privatë dhe lukset e tjera, që ne njerëzit...

  Don't Miss

  Me 230 km në orë/ Këngëtari i indonjuar: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Me 230 km në orë/ Indinjohet këngëtari: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Familja mbytet në liqen, vëlla e motër gjenden të kapur për dore

  E trishtë një ngjarje në Turqi, ku një familje me 5 anëtarë u mbytën në liqen teksa po festonin një ditëlindje.

  Manaj grumbullohet nga Barcelona e parë, shënon 3 gola në fitore

  Barcelona ka zhvilluar sot një takim miqësor me skuadrën e Gimnastic duke fituar thellë me rezultatin 4-0. Takimi u...

  VIDEO-PËRMBYTJET/ Gruaja merret nga uji, ndërhyjnë qytetarët

  Vërshimet masive në qendër të Kinës kanë shkaktuar nivele rekorde të shiut, duke lënë 12 persona të pajetë dhe mbi 100,000 të...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.