Sunday, July 25, 2021

(VIDEO) Miu futet në parlament dhe bën lëmsh politikanët

Politikanët në parlamentin e Andaluzisë në Spanjë janë trembur nga një mi. Miu është shfaqur papritur teksa po diskutohej...
More

  Latest Posts

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  18 aktorë të njohur që janë bërë edhe më të pashëm me kalimin e kohës. Çfarë ka ndikuar tek ata?

  Në aktrim, përveç talentit dhe karizmës, pamja është një tjetër faktor i rëndësishëm për suksesin.

  Dhe ndërsa, për disa njerëz, kalimi i viteve sjellë plakjen, për disa të tjerë kjo është krejt e kundërta.

  Me kalimin e viteve ata bëhen më të pamshëm sesa kur ishin në moshën 18 vjeçare.

  Nuk dimë të themi nëse është gjenetika e tyre apo përkujdesi i tepërt, ndoshta edhe me ndërhyrje esteitike, por na duhet ta pranojmë që ata duken shumë më mirë sot, në moshën pas 20 vjeç.

  Ndoshta kujdesi ndaj vetes është rritur shumë edhe meshkujt gjithnjë e më shumë po frekuentojnë qendrat e kujdesit të lëkurës, por me siguri duhet të jenë të gjitha gjërat që ndikojnë në këto pamje vërtet të kënaqshme.

  Le të shohim bashkë, 18 aktorë, për të cilët mosha është veç një numër.

  1. Jake Gyllenhaal, 38 dhe 23 vjeç

  2. Ryan Gosling, 37 dhe 18 vjeç

  3. Jensen Ackles, 40 dhe 27 vjeç

  4. Jared Padalecki, 35 dhe 22 vjeç

  5. Christian Bale, 45 dhe 22 vjeç

  6. Dwayne Johnson, 47 dhe 25 vjeç

  7. Tom Cruise, 56 dhe 33 vjeç

  8. Tom Hardy, 41 dhe 28 vjeç

  9. Bradley Cooper, 44 dhe 31 vjeç

  10. Matt Dillon, 56 dhe 26 vjeç

  11. Ryan Reynolds, 41 dhe 25 vjeç

  12. Daniel Craig, 52 dhe 27 vjeç

  13. Brad Pitt, 55 dhe 26 vjeç

  14. Hugh Jackman, 49 dhe 34 vjeç

  15. Cillian Murphy, 42 dhe 25 vjeç

  16. Benedict Cumberbatch, 41 dhe 28 vjeç

  17. James Franco, 39 dhe 23 vjeç

  18. Matt Damon, 48 dhe 27 vjeç

  Këta ishin 18 meshkujt që kalimi i viteve ka ndikuar pozitivisht në pamjen e tyre, duke i bërë të duken më tërheqës dhe më të rinj./Përkthehu: Allnews.al

  TË FUNDIT

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  Don't Miss

  E trishtë/ Mbytet në lumë i mituri

  Një ngjarje e rëndë me humbje jete ka ndodhur në Berat. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Moravë.

  “Kemi një problem të madh me ligjin për idiotët”

  Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar ashpër pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me...

  Me 230 km në orë/ Këngëtari i indonjuar: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Me 230 km në orë/ Indinjohet këngëtari: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Familja mbytet në liqen, vëlla e motër gjenden të kapur për dore

  E trishtë një ngjarje në Turqi, ku një familje me 5 anëtarë u mbytën në liqen teksa po festonin një ditëlindje.

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.