Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Babai e harron në makinë e shkon në punë, ndërron jetë djali 5-vjeçar

  Një ngjarje e rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci.

  Zbulimi dramatik, kur e ëma e vogëlushit ka shkuar në kopsht për të marrë të birin dhe i kanë thënë se mungonte që në mëngjes.

  I kotë nxitimi drejt makinës së ndaluar në parkim: fëmija kishte humbur jetën prej orësh brenda në makinë pët shkak të nxehtësisë.

  34 vjeçari u ka thënë hetuesve se ka qenë i bindur se e ka dërguar djalin në kopsht.

  Ka parkuar makinen në Diell siç bënte çdo ditë për të shkuar në punë, por ka harruar se brenda ishte akoma djali 5 vjeçar, me shumë mundësi në gjumë, duke e gjetur pas shumë orësh brenda në veturën e mbetur nën Diell për një kohë të gjatë.

  Ngjarja ka ndodhur në Tenin, qytezë kroate e Dalmacisë së Veriut, ku tani i ati i vogëlushit po hetohet.

  Babai 34 vjeçar, me profesion ushtarak, mëngjesin e së martes duhet të kishte dërguar të birin në kopësht, por për motive që duhen akoma konstatuar, ka shkuar direkt në punë duke e harruar plotësisht fëmijën ne sedilen e pasme të veturës.

  Burri e ka vënë re se çfarë ka ndodhur vetëm pasdite, kur bashkëshortja e ka telefonuar pasi kishte zbuluar se vogëlushi nuk kishte shkuar fare në kopsht.

  I kotë nxitimi drejt makinës së parkuar: pasi fëmija kishte orë që kishte ndërruar jetë, pasi kishte qëndruar për disa orë i mbyllur në makinë, në diell, në qytezën ku temperaturat kanë kaluar mbi 28 gradë.

  Sipas referimeve të së përditshmes lokale ‘Zëri i popullit’, familja kishte dalë së bashku nga shtëpia për një ditë të re pune dhe shkolle dhe burri kishte dërguar përpara gruan në punë, para se të paraqitej në kazermë.

  Por përpara duhej të kishte lënë të birin në kopsht, ku nuk shkoi asnjëherë.

  Nuk dihet nëse fëmija ka kërkuar ndihmë, por makina ishte në një parkim të izoluar dhe përveç kësaj xhamat e makinës ishin të errët./Përktheu: allnews.al

  TË FUNDIT

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Don't Miss

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.