Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Bën video të arrestimit të bashkëshortit dhe e publikon në TikTok

  Një burrë në ikje, gruaja që e përshëndet, një këngë prekëse në sfond.

  Skenar klasik i lamtumirës, por me një mjedis jo të zakonshëm: protagonisti nuk është në vagonin e një treni por në një makinë të Policisë së Shtetit, drejtuar burgut.

  Dhe me shumë mundësi, me perspektivën për të mos u kthyer shumë shpejt: në sfond melankoliku Nico Desideri këndon: “E ci salutiamo con un nodo in gola, gli occhi bagnati di pianto, maledetto amore”, “E nëse përshëndetemi me një lëmsh në fyt, sytë e lagur nga të qarat, mallkuar dashuri”.

  Ka pak të dhëna mbi origjjnën e videos, por duket se është xhiruar në lagjen Scampia, në periferinë veriore të Napolit, Itali dhe burri i filmuar ka precedentë penalë.

  Imazhet janë publikuar në TikTok.

  Reagimet, si gjithmonë, ndahen: mes atyre që e vlerësojnë dedikimin dhe atyre që, pjesa më e madhe ç’është e vërteta, pyesin se si ka mundësi të nxirret një situatë e tillë në rrjetet sociale.

  Në TikTok gjithmonë e më shpesh po shfaqen skena të jetës së përditshme, nuk bëjnë përjashtim as ato që vijnë nga ambjente të veçanta.

  Është skena brenda mundësive të celularit, që pret distancat drejt ëndrrës për të përfunduar në televizion për ato 5 minuta famë, që nuk i mohohen askujt: publiku është shumë afër, mjafton ndonjë klikim dhe shpërndarjet do të bëjnë pjesën tjetër.

  Pa asnjë lloj filtri. As kur ka të bëjë me nxjerrjen e tufa parash të ardhura kushedi nga ku, “fluturime” nëpër trafik, apo si në këtë rast, një ngjarje kaq private siç mund të jetë arrestimi i një bashkëshorti: e gjitha për … për të bërë spektakël./allnews.al

  TË FUNDIT

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Don't Miss

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.