Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Burri harron gruan në një ndalesë pushimi në autostradë, e kupton pas 50 KM

  Një familje në Gjermani do e mbajë mend përgjithmonë udhëtimin në një autostradë.

  Arsyeja është sa e çuditshme, aq edhe humoristike.

  Drejtuesi i një makine, 28 vjeç, gruaja e tij shtatzënë 28-vjeçe dhe fëmija i tyre 11 muajsh u ndalën në një ndalesë pushimi pak para se të largoheshin nga Pommersfelden, dhe ata vazhduan udhëtimin e tyre pa 28-vjeçaren shtatzënë.

  Ngjarja ndodhi gjatë natës ndërmjet të shtunës dhe të dielës që lame pas, nga Bavaria e Epërme në Nordrhein-Westfalen.

  Gruaja shtatzënë dëshironte të priste burrin e saj në automjet me fëmijën e saj ndërsa ai shkoi në tualet, por më pas ajo vendosi gjithashtu të shkonte në tualet.

  Burri siç duket nuk e vuri re këtë detaj, pasi u kthye në makinë dhe filloi të ngiste makinën pa gruan e tij.

  Pas daljes nga tualeti, gruaja nuk kishte as xhaketë dhe as celular, kështu që u kthye nga njerëzit afër, të cilët thirrën policinë.

  Vetëm pas 50 kilometrash ai e kuptoi se gruaja e tij ishte akoma në parking.

  Ai mori një telefonatë ku i thuhej: “Kjo është policia e trafikut Erlangen…”.

  Kështu, ai menjëherë u kthye dhe u nis drejt gruas së tij dhe policia gjithashtu drejt tij me gruan shtatzënë në një makinë policie.

  Familja u takua diku në autostradën A3.

  TË FUNDIT

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Don't Miss

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Fabrikë bitumi dhe gurore në Kanionet e Nivicës. Banorët në protestë

  Në Bënçë të Tepelenës dhe në zonën ku nisin kanionet e Nivicës, një firmë private ka marrë leje...

  Deputeti socialist apelon për ndihmë për vajzën e re: Duhet shtruar jashtë vendit

  Deputeti i zgjedhur i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri apelon për ndihmë për një vajzë të re që quhet...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.