Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Fitoi 450 mijë euro në moshën 16 vjeçare, futbollisti i ri humb jetën papritur

  Ai kishte fituar më shumë se 450 mijë euro në National Lottery vetëm 16 vjeç.

  Futbollisti Callum Fitzpatrick, sot 23 vjeç, ka humbur jetën të marten e kaluar në rrethana misterioze.

  Lajmërimi është dhënë nga skuadra e tij e futbollit, Ballymartin GAC, në Irlandën e Veriut.

  Djali ishte bërë një nga fituesit më të rinj të asaj që është llotaria më e famshme në Mbretërinë e Bashkuar, në vitin 2014 dhe një pjesë të pasurisë së tij e kishte shpenzuar duke marrë pjesë në evente të ndryshme të lidhura me skuadren e tij të zemrës, Manchester United, me të cilën bëri edhe disa stërvitje.

  Callum kishte zbuluar se kishte fituar ndërkohë që kujdesej për tezen e tij, me aftësi të kufizuara.

  Në atë kohë punonte në dyqanin e prindërve të tij Colin dhe Sheila Fitzpatrick.

  Një zëdhënës i Ballymartin GAC ka thënë se humbja e tij ka pikëlluar komunitetin lokal.

  “Komiteti Ekzekutiv, anëtarët dhe skuadra e Ballymartin Senior janë thellësisht pikëlluar nga humbja e papritur e mikut dhe shokut tonë të skuadres Callum Fitzpatrick.

  I gjithë komuniteti i Ballymartin dhe zona përreth Mourne e ka zemrën e thyer”, lexohet në një postim të publikuar në Facebook.

  Callum do t’u mungojë shumë atyre që janë të përfshirë me Ballymartin GAC” thotë përsëri zëdhënësi, i cili e përkufizon 23 vjeçarin “një i ri i mrekullueshëm dhe inteligjent, një mik i madh dhe shok skuadre”.

  TË FUNDIT

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Don't Miss

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Fabrikë bitumi dhe gurore në Kanionet e Nivicës. Banorët në protestë

  Në Bënçë të Tepelenës dhe në zonën ku nisin kanionet e Nivicës, një firmë private ka marrë leje...

  Deputeti socialist apelon për ndihmë për vajzën e re: Duhet shtruar jashtë vendit

  Deputeti i zgjedhur i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri apelon për ndihmë për një vajzë të re që quhet...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.