Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Hidhet nga shkëmbi i lartë 36 metra dhe bie mbi varkë, humb jetën i riu

  Një person është hedhur nga një shkëmb i lartë 36 metra dhe u përplas në një varkë turistike që kalonte nga ato anë.

  Kjo solli humbjen e jetës së tij.

  Ngjarja ndodhi në Liban, ku Fahd Ibrahim Jamil Al-Lakma, një i ri me origjinë siriane, për të cilin nuk janë bërë me dije detaje të tjera, është hedhur nga ana e shkëmbinjve Raouche në Beirut, aktivitet i famshëm tek të rinjtë e vendit, të dielën e kaluar.

  Djali nuk ka dëgjuar as thirrjet e paralajmërimit të spektatorëve, të cilët e njoftonin për një varkë pikërisht poshtë tij, që nuk shihej nga pika ku ishte ai, shumë lart.

  Skena është filmuar nga disa smartphone dhe videoja e aksidentit ka bërë shumë shpejt xhiron e botës, duke përfunduar tek mediat angleze.

  Sipas raportimit të Daily Mail, barka e vogël që ku ra i riu ishte plot me turistë dhe sapo kishte dalë nga një shpellë e vogël poshtë shkëmbit.

  I riu që është hedhur nuk e kishte parë nga ajo lartësi.

  Nga ana tjetër e shkëmbit dikush që po filmonte skenën ka provuar t’a bllokojë burrin me një thirrje, por gjithçka ka qenë e kotë.

  Agjentë të Mbrojtjes Civile libaneze e kanë nxjerrë nga ujërat të riun dhe e kanë transferuar në spital, ku mjekët nuk kanë mundur të bëjnë asgjë për jetën e tij./Përktheu: allnews.al

  TË FUNDIT

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Don't Miss

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Fabrikë bitumi dhe gurore në Kanionet e Nivicës. Banorët në protestë

  Në Bënçë të Tepelenës dhe në zonën ku nisin kanionet e Nivicës, një firmë private ka marrë leje...

  Deputeti socialist apelon për ndihmë për vajzën e re: Duhet shtruar jashtë vendit

  Deputeti i zgjedhur i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri apelon për ndihmë për një vajzë të re që quhet...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.