Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Bota

  Bota

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  8 vjeçari shet koleksionin e çmuar për të shpëtuar qenin e tij

  Kush ka një kafshë shtëpiake e di që është vërtet një pjësëtarë i familjes në plot kuptimin e fjalës.

  Emergjencat në këmbë për gruan që po mbytej, kur u afruan panë se ishte një kukull seksi

  Shërbimet e urgjencës u përpoqën të shpëtonin një grua që po mbytej. Kur u afruan panë se ajo ishte...

  Në koma prej disa ditësh, ndërron jetë i riu shqiptar

  Një i ri shqiptar nuk ka mundur të mbijetojë pas një aksidenti në Itali. I riu shqiptar, sipas mediave...

  Të famshmit që u shoqëruan në tapetin kuq nga nënat e tyre, tashmë ato i njeh e gjithë bota

  Njerëzit e famshëm shpesh shfaqen në tapetin e kuq me partnerët e tyre, por ka edhe nga ato që  pëlqejnë të sjellin...

  Shoferi i bllokoi hyrjen në fermë, fshatari i mbulon me bajga makinën

  Një fugon kishte qëndruar para hyrjes për në fermën e një fermeri në një fshat të Britanisë. Një çisternë...

  Historia e Osama-s, krokodilit të “përjetshëm” që ka ngrënë më shumë se 80 persona

  Sipas asaj që tregojnë njerëzit e një fshati në Ugandë, një krokodil i gjatë pothuajse 5 metra duket se ka ngrënë 80...

  Bossi me Ferrari bllokon trafikun që të shkojë në kungimin e të birit

  Një Boos me Ferrari ka bllokuar rrugën dhe ka shkaktuar trafik vetëm që të shkojë në kungimin e të birit.

  Must Read

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...