Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Humor

  Humor

  VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

  Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.

  Përplasje mes vëllezërve, heqin rripat e pantallonave

  Dy vëllezër ishin pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare në tvklan. Ata janë në konflikte...

  Përplasje mes vëllezërve, heqin rripat e pantallonave për tu gjuajtur

  Dy vëllezër ishin pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare në tvklan. Ata janë në konflikte...

  Dieta e gomarit të Nastradinit

  Gomari i Nastradinit ishte shëndoshur shumë dhe ai e çoi të veterineri për ta vizituar ose më saktë...

  “Euro 2020”/ Tifozi i bën gruas surprizën e hidhur nga stadium: Dua divorcin

  Kampionati Europian përveç futbollit të luajtur po dhuron edhe surpriza nga stadium. Pankartat e tifozëve janë nga më të...

  Peshkatari gëlltitet i tëri nga një balenë, tregon si ishte brenda

  Nuk është një zdrukthëtar, nuk quhet Xhepeto dhe nuk është babai i Pinokut, por kjo aventurë aspak e këndshme që ka jetuar...

  Vjehrra nxjerr 10 kushtet për nusen e ardhshme të djalit të saj

  Gazeta britanike “The Sun”, ka publikuar letrën e një gruaja e cila tregon, pikat që e dashura e djalit të saj, duhet...

  Vjehrra publikon 10 kushtet për nusen e ardhshme të djalit të saj

  Gazeta britanike “The Sun”, ka publikuar letrën e një gruaja e cila tregon, pikat që e dashura e djalit të saj, duhet...

  Bën video të arrestimit të bashkëshortit dhe e publikon në TikTok

  Një burrë në ikje, gruaja që e përshëndet, një këngë prekëse në sfond. Skenar klasik i lamtumirës, por me...

  Must Read

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...