Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Këshilla

  Këshilla

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  8 ëndrrat që shihni shpesh e që nuk duhet t’i shpërfillni! Ja çfarë tregojnë ato

  Pavarësisht se sa konfuze ose e pazakontë mund të duket një ëndërr që keni parë, ka të ngjarë që ka diçka në...

  “Game Over! S’ka më shaka”/ Njoftimi i rëndësishëm për të gjithë ata që kanë makina

  Një njoftim i rendësishëm është dhënë nga kryeministri Edi Rama për drejtuesit e mjeteve. Në një njoftim në Facebook,...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj: Me cilin çelës do të hapni sëndukun magjik?

  E gjitha çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një çelës që imagjinoni se do të hapë sëndukun!

  FOTOT/ Gjyshja 84-vjeçare që stërvitet çdo ditë

  Ernestine Shepherd nuk e jeton aspak keq raportin me kohën që kalon dhe me siguri nuk do të përgjigjej e ofenduar nëse...

  Eriksen ra pa ndjenja dhe shpëtoi, mjeku Brataj: Pse nuk ishte mrekulli nga Zoti

  Momente dramatike u përjetuan në ndeshjen, Danimarkë-Finlandë, e vlefshme për “Euro 2020”. Teksa po luhej pjesa e pare e...

  Zgjidhni një Hënë! Kjo do të zbulojë dëshirat tuaja të fshehura

  Hëna jo vetëm që tërheq zemrat e disa njerëzve, por gjithashtu ka bukurinë e saj dhe ka një efekt të rëndësishëm tek...

  Studimi/ Ja cilët meshkuj zgjedhim femrat për të qenë të lumtura

  Femrat fantazojnë për mashkullin e jetës dhe shpesh mendojnë se takimi me një djalë ëndrrash është çelësi i një marrëdhënie përmbushëse.

  Must Read

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...