Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Kryesore

  Kryesore

  Ja çfarë këshillon Instituti i Shëndetit Publik për ditët e nxehta

  Në këto ditë të nxehta vere vijnë edhe këshillat e para nga Instituti i Shëndetit Publik. Këtë të marrtë...

  Edi Rama na tregon si do të shndrrohet porti i Durrësit

  Emaar Group në Dubai është gati për të nisur punimet në portin e Durrësit, tashmë një projekt konkret. Kryeministri...

  “Game Over! S’ka më shaka”/ Njoftimi i rëndësishëm për të gjithë ata që kanë makina

  Një njoftim i rendësishëm është dhënë nga kryeministri Edi Rama për drejtuesit e mjeteve. Në një njoftim në Facebook,...

  “Kjo javë do jetë një “ferr” i vërtetë. Temperatura deri në 43 gradë”

    Shërbimi Meteorologjik Ushtarak (SHMU) parashikon se gjatë javës që vjen Shqipëria do të...

  Alarm në jug të Italisë nga vullkani Etna (VIDEO)

  Vullkani Etna në jug të Italisë është një nga më aktivët në Europë. Gjatë një viti vatra...

  Rama flet për mediat franceze: Zgjedhjet u njohën nga ndërkombëtarët. Drejtësia po funksionon

  Shqipëria shpreson për hapjen zyrtare të negociatave të pranimit të vendit të saj në Bashkimin Evropian, të...

  “EURO 2020”/ Gjermania mposht thellë Portugalinë

  Gjermania mposht Portugalinë në ndeshjen e vlefshme për kampionatin evropian, “Euro 2020”. Portuzët nuk kanë mundur të mbajnë dot...

  Ushtria amerikane shpik dronët që ngjajnë si insekte

  Forcat ajrore të SHBA-ve kanë arritur të krijojë modelin më të vogël të...

  Po vjen vapa. Në fundjavë priten temperatura të larta

  Vendi ynë po ndikohet këto ditë nga masat ajrore të nxehta me origjinë nga Afrika e Veriut....

  Must Read

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...