Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Opinion

  Opinion

  Sonila Meço: Kujt i duhet debati për emërtimin e prindërve, sot që vendi është në ditë të hallit?

  Nga Sonila Meço - Kujt iu desh mbushja e hapësirës së debatit me çështjet e emërtimeve prindërore mu...

  Minera(Miniera)…Memaliaj,qyteti i braktisur !

  Kur e shqipton për herë të parë ,tingëllon me emër  të lashtë gruaje...,por kështu i thërrisnin qytetit tonë pa emër, qytetit të...

  “Kosova, fushatë elektorale vetëm 10 ditë… Po Shqipëria?”

  Nga Afrim Krasniqi Tirana qytetare e admiroi mbrëmë pafund Prishtinën. Në ekranet televizive dhe në rrjetet...

  “Politikanë, ruani vilat që keni ngritur me djersë. Bregdeti po gllabërohet nga deti”

  Shkrimtari Albatros Rexhaj ka publikuar në rrjetin social “Facebook”, ku është projektuar parashikimi se cilat zona të bregdetit shqiptar do të gllabërohen...

  “Votoni për mua më 25 prill: Premtoj 4 mijë euro pagë mujore për të gjithë”

  Vendosa edhe unë që të shpall kandidaturën më 25 prill. Ekipin qeveritar do ta prezantoj së shpejti. Nuk premtoj...

  “11 aktet antihistorikë të Trump kundër zhvillimit dhe demokracisë perëndimore”

  Nga Spartak Ngjela Lëvizja antiperëndimore Trump, kundër demokracisë, NATO-s dhe Bashkimit Evropian, u shkallmua përfundimisht në datën 6 janar...

  Ju akuzoj, bashkë me programet tuaja… plehra

  Nga Marco Galice Barbara D ‘ Urso, Maria De Filipi, Alfonso Signorini, Alesia Marcuzzi dhe gjithë anën e bolgisë...

  Negociatat nuk hapen. Kush e ka fajin, ne apo BE?

  Nga Mentor Kikia Shqipëria nuk do ti fillojë bisedimet zyrtare me BE-në, as këtë dhjetor. Pra, ato që...

  Për tifozët e egër shqiptarë të zgjedhjeve amerikane

  Nga Astrit Patozi Këta tifozët e egër të zgjedhjeve amerikane në Shqipëri bëjnë mirë të qetësohen, jo thjesht për...

  Must Read

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...