Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Politikë

  Politikë

  Rama flet për mediat franceze: Zgjedhjet u njohën nga ndërkombëtarët. Drejtësia po funksionon

  Shqipëria shpreson për hapjen zyrtare të negociatave të pranimit të vendit të saj në Bashkimin Evropian, të...

  Deputeti socialist apelon për ndihmë për vajzën e re: Duhet shtruar jashtë vendit

  Deputeti i zgjedhur i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri apelon për ndihmë për një vajzë të re që quhet...

  Spiropali: Gati të ulemi në tryezë me PD për një president konsensual. Dorëheqja e Ruçit, akt i lavdishëm

  Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali thotë se mazhoranca është e gatshme të bashkëpunojë me opozitën për emrin e...

  Yuri Kim shkon te Kisha e Laçit: Thashë një lutje të veçantë, ju ndihmoftë

  Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ka bërë një vizitë në Kishën e “Shna Ndout” në Laç.

  “Eja që sot në kryeministri”, Rama mrekullohet nga CV-ja e studentes shqiptare

  Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar gjatë ditës së sotme, bisedimin me aplikantët e fazës së dytë për platformën “Gati për Shqipërinë”.

  Gramoz Ruçi njofton largimin nga PS. Fjalimi emocionues në 30-vjetorin e themelimit të partisë

  Gramoz Ruçi, një nga politikanët me më shumë kontribute në historinë 30-vjeçare të Partisë Socialiste, ka njoftuar sot...

  Basha feston ditëlindjen. Të rinjtë e FRPD zgjedhin tortën me lojën e shahut

  Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha feston sot ditëlindjen e 47-të, një ditë para zgjedhjeve për drejtues në...

  Pse fitoi Rama dhe jo Basha në zgjedhje? “Sekretin” e jep astrologia

  Keti Sula, astrologe, zbulon se përse kryeministri Edi Rama fitoi zgjedhjet parlamentare që u mbajtën më 25 prill. E...

  “Me kë e ka Amerika”, Braçe publikon statusin dhe jep një paralajmërim

  Nga Erion Brace ME KE E KA AMERIKA? Pyesin; pastaj pergjigjen: Me mua...

  Must Read

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...