Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Showbiz

  Showbiz

  Të famshmit që u shoqëruan në tapetin kuq nga nënat e tyre, tashmë ato i njeh e gjithë bota

  Njerëzit e famshëm shpesh shfaqen në tapetin e kuq me partnerët e tyre, por ka edhe nga ato që  pëlqejnë të sjellin...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  VIDEO/ Ilva Tare lë Shqipërinë, mesazhi që pëcjell para ikjes

  Nga Ilva Tare Në këto 25 vite kam pasur privilegjin që ekranin ta quaja shtëpinë time.

  15 nënat e famshme që mbështesin me krenari gjidhënien në publik

  Ushqyerja me gji nuk është një punë e lehtë në vetvete dhe mund të jetë veçanërisht sfiduese kur nuk jeni në shtëpi...

  18 aktorë të njohur që janë bërë edhe më të pashëm me kalimin e kohës. Çfarë ka ndikuar tek ata?

  Në aktrim, përveç talentit dhe karizmës, pamja është një tjetër faktor i rëndësishëm për suksesin. Dhe ndërsa, për disa...

  Sot Princi Philip do mbushte 100 vjeç, kujtimi special i Mbretëreshës Elizabeth

  Princi Philip sot, 10 qershor 2021, do të kishte mbushur 100 vjeç. Një shekull, një jetë shumë e gjatë...

  Mbretëresha Elisabet dhe pendesa e saj më e madhe në jetë

  Mbretëresha Elisabet ka një merak të vetëm në jetën e saj, diçka që e ka përceptuar si një mungesë ndaj detyrave të...

  Këto janë arsyet se pse këto të famshëm nuk janë martuar

  Ndërsa shumë njerëz e konsiderojnë martesën si një rit në jetë, ka shumë njerëz që nuk mendojnë se kanë nevojë fare për...

  Vjen në jetë vajza e Harry dhe Meghan

  Princi Harry dhe Meghan Markle kanë lajmëruar lindjen e vajzës së tyre, Lilibet 'Lili' Diana Mountbatten-Windsor. Një emër që...

  Must Read

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...