Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Sport

  Sport

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Eriksen ra pa ndjenja/ 7-vjeçari mbledh fonde: Po t’i kishte ndodhur një shokut tim?

  Ajo që ndodhi 12 qershorin e kaluar gjatë debutimit të Danimarkës në Euro 2021 ka lënë një shenjë të pashlyeshme në memorian...

  Pse ylli portugez quhet Cristiano Ronaldo?

  Pse Cristiano Ronaldo quhet Cristiano Ronaldo nëse mbiemrat e babait dhe nënës janë ndryshe? José Dinis Aveiro (ka humbur...

  “EURO 2020”/ Gjermania mposht thellë Portugalinë

  Gjermania mposht Portugalinë në ndeshjen e vlefshme për kampionatin evropian, “Euro 2020”. Portuzët nuk kanë mundur të mbajnë dot...

  “EURO 2020”/ 6 pikë dhe 6 gola, Itali spektakolare

  Italia ka ripërsëritur suksesin me Turqinë edhe mbrëmjen e sotme. Takimi i luajtur mbrëmjen e sotme në Romë pëballë...

  VIDEO/ Pogba imiton C. Ronaldon, largon birren nga tavolina

  Dy netë më pare C. Ronaldo u bë protagonist gjatë një conference për mediat, para takimit me ndeshjen përballë Hungarisë.

  Ra pa ndjenja në fushë, vjen reagimi nga Eriksen: Faleminderit gjithë botës

  Momente dramatike u përjetuan sot në ndeshjen, Danimarkë-Finlandë, e vlefshme për “Euro 2020”. Teksa po luhej pjesa e pare...

  Must Read

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...