Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More
  Home Uncategorized

  Uncategorized

  Këshilla e Naomi Campell: Ajri i kondicionuar shkakton rrudha

  Modelja me famë ndërkombëtare, Naomi Campell ka dhënë një këshillë përsa i përket bukurisë. Në një intervistë...

  Ronaldo hap hotelin luksoz në Madrid

  Hoteli i Cristiano Ronaldos në Gran Via të Madridit, ‘Pestana CR7’ ka hapur dyert e tij të hënën, në datën 7 qershor.

  “Dilte e thoshte kam hequr qafe motrën”/ Detaje rrëqethëse nga ngjarja në Shkodër

  Një ngjarje e rëndë ndodhi dy ditë më pare në Shkodër, ku një person i mori jetën motrës së tij.

  “Për një grusht”/ Ngjarja që solli humbje jete në Peqin

  Një ngjarje e rëndë me humbje jete ka ndodhur sot në Peqin pas një konflikti. Një 36-vjeçar dyshohet se...

  Le të flasim për mitin e BMI-së (Indeksi i Masës Trupore). A jemi të sigurt se është kaq e rëndësishme në dietë?

  Një llogaritje e thjeshtë. Pesha, në kilogram, e ndarë me katrorin e lartësisë, në metra. Dhe këtu është BMI...

  Heqja e patentave për thyerje karantine, vjen lajmi i mirë

  Qeveria shqiptare ka vendosur të falë drejtuesit e automjeteve të cilët janë gjobitur nga uniformat blu për thyerje të orarit të karantinës.

  VIDEO/Çiklistët rrëzohen njëri pas tjetrit në Përmet

  Edhe në vendin tonë  por edhe në rrethe organizohen gara mes tyre. Ditën e sotme në qytetin e Përmetit...

  Era Rusi përlotet nga mesazhi i nënës, zbulon arsyen pse u kthye në Shqipëri

  Era Rusi është një nga këngëtaret më në zë në tregun muzikor shqiptar. Këngëtarja njihet për energjinë që përcjell...

  Futbollisti anglez kapet duke u puthur me vajzën e Guardiolës

  Futbollisti anglez Dele Alli duket se nuk po kalon një periudhë të mirë në futboll. Ylli i Totenham Hotspur,...

  Must Read

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...