Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Këto janë arsyet se pse këto të famshëm nuk janë martuar

  Ndërsa shumë njerëz e konsiderojnë martesën si një rit në jetë, ka shumë njerëz që nuk mendojnë se kanë nevojë fare për të lidhur jetën me një person.

  Këta të famshëm nuk kanë thënë “Po” për arsye të ndryshme. Le të zbulojmë pse

  Charlize Theron

  Charlize Theron u takua me këngëtarin e Third Eye Blind, Stephan Jenkins për tre vjet para se të mbaronte lidhja e tyre.

  Ajo atëherë ishte në një lidhje me aktorin Stuart Townsend për tetë vjet, para se të kalonte te aktori Sean Penn.

  Ajo dhe Penn ishin fejuar pak para se të ndaheshin. Ajo ka adoptuar tre fëmijë vetë.

  Oprah Winfrey

  Oprah Winfrey është një nga njerëzit më të suksesshëm në industrinë e televizionit.

  Ajo ishte në disa marrëdhënie para se të takohej me Stedman Graham dhe të fillonte të dilte me të në vitin 1986-të.

  Çifti u fejua dhe vendosën të martohen në vitin 1992, megjithëse, dasma nuk ndodhi kurrë, ata janë akoma të lumtur së bashku. Ata nuk kanë asnjë fëmijë.

  Coco Chanel

  Coco Chanel është një nga dizajnerët më të famshme të modës në botë, marka e cila mbizotëron edhe sot në industri.

  Ajo ishte mësuese e kalorësisë franceze Etienne Balsan dhe më vonë pati një lidhje me mikun e saj, kapitenin Arthur Edward Chapel.

  Coco nuk u martua kurrë dhe nuk pati kurrë fëmijë, megjithëse u kujdes për djalin e motrës së saj pasi ajo ndërroi jetë.

  Eva Mendes

  Eva Mendes ishte në një lidhje, midis viteve 2002 dhe 2010-të me George Augusto, i cili është një kineast.

  Ajo më vonë u takua me Ryan Gosling gjatë xhirimeve të filmit The Place Beyond the Pines në 2011-të.

  Ata kanë qenë së bashku që nga ajo kohë, por nuk janë martuar.

  Kanë dy vajza, më e madhja e tyre e lindur në vitin 2014-të dhe e dyta në vitin 2016-të.

  Leonardo DiCaprio

  Jeta e dashurisë së Leonardo DiCaprio shpesh është ‘ushqim’ për mediat, pasi ai ka pasur një varg marrëdhëniesh dashurie.

  Ai u shoqërua me supermodelen Gisele Bundchen nga 2000 deri në 2005-ën.

  Më pas u lidh me modelin izraelite Bar Refaeli nga 2005 deri në 2011-ën.

  Ai më pas u lidh me modelen Toni Garrn nga 2013 deri në 2017-të.

  Leonardo kurrë nuk ka qenë i martuar dhe nuk ka fëmijë.

  Sarah Silverman

  Sarah Silverman ka lobuar shpesh kundër idesë së martesës.

  Ajo ka thënë se është “monotone” dhe thjesht nuk interesohet për një martesë.

  Ajo ishte në marrëdhënie me Jimmy Kimmel dhe Michael Sheen, por aktualisht është beqare.

  Vanessa Paradis

  Vanessa Paradis nuk donte askënd tjetër përveç Johnny Depp për më shumë se dhjetë vjet.

  Sidoqoftë, të dy kurrë nuk u martuan, por ata patën fëmijë së bashku.

  Paradis shpjegoi situatën e tyre në vitin 2004: “Ne kurrë nuk kemi thënë që nuk duam të martohemi, por as nuk jemi kundër saj dhe as nuk jemi të ngazëllyer për të . E dini, ne mund të qëndrojmë bashkë veç për fëmijët. Por ne jemi më shumë se të martuar: kemi dy fëmijë. ”

  Jacqueline Bisset

  Megjithëse Jacqueline Bisset nuk është martuar kurrë, ajo ka qenë në disa marrëdhënie afatgjata, disa prej të cilave sigurisht që kanë tejkaluar shumë martesa aktuale, veçanërisht martesat e famshme.

  Ajo ka pasur tre marrëdhënie që zgjatën 7 vjet dhe një që zgjati 14 vjet!

  Është e sigurt të thuhet se ajo është një monogamiste e lindur.

  Kjo është arsyeja pse këto të famshëm nuk janë martuar

  Botuar më 3 Mars 2020

  Al Pacino

  Duke folur për Al Pacino, ai gjithashtu nuk është martuar kurrë.

   Ka tre fëmijë, njëri me trajnerien e aktrimit Jan Tarrant dhe binjakë me aktoren Beverly D’Angelo.

  Ai ishte në një lidhje dhjetëvjeçare me aktoren Lucila Polak, vajza e së cilës, Camila Morrone, e konsideron Pacino si njerkun e saj më të mirë.

  Kimberly Stewart

  Në vitin 2011-të doli në media që Kimberly Stewart, vajza e Rod Stewart, kishte një fëmijë me aktorin Benicio del Toro, pavarësisht nga fakti se ata as që ishin në një lidhje në atë kohë.

  Ajo ishte gjithashtu e fejuar me yllin e realitetit Talan Torriero kur ishte 26 vjeç, por të dy e ndërprenë fejesën vetëm dy javë më vonë.

  Robin Roberts

  Robin Roberts ka qenë në një lidhje me partneren Amber Laign, e cila është një terapiste masazhesh, për më shumë se një dekadë.

  Sidoqoftë, të dy kanë zgjedhur të mos martohen apo edhe të bashkëjetojnë, secili jeton në rezidencën e vet.

  Kourtney Kardashian

  Kourtney Kardashian është më e madhja nga motrat Kardashian, ajo kishte një marrëdhënie të trazuar me Scott Disick për më shumë se dhjetë vjet.

  Të dy janë prindër të tre fëmijë, pavarësisht nga fakti se ata nuk janë më së bashku dhe të dy kanë kaluar në marrëdhënie të reja.

  Edie Falco

  Edie Falco, e cila njihet më shumë për rolin e saj si Carmela Soprano në shfaqjen e suksesshme HBO The Sopranos, nuk u martua kurrë në jetën reale.

  Për këtë çështje ajo ka thënë: “në jetën time, në përgjithësi, nuk shoh shumë martesa që më duken tërheqëse”.

  Ajo adoptoi dy vajza pasi nuk e ndjente kurrë se ishte e nevojshme të kishte një burrë për të pasur një familje.

  Allison Janney

  Allison Janney nuk ka qenë asnjëherë e martuar por nuk është penduar për këtë fakt!

  Ajo ka përqafuar stilin e jetës beqare, duke thënë: “Unë dua të bëhem një ‘lojtare’! Jam akoma beqare! Unë dua të ndjehem seksi, e re dhe e bukur për aq kohë sa mundem. “

  Shonda Rhimes

  Shonda Rhimes është krijuese e disa shfaqjeve televizive hit si Grey’s Anatomy dhe How To Get Away With Murder.

  Ajo ka vendosur të mos martohet kurrë, pasi mendon se përndryshe ajo “nuk mund të kishte jetën që krijoi për veten e saj”. Megjithatë, ajo ka tre fëmijë.

  Kristin Davis

  Edhe pse personazhi në ekran i Kristin Davis, Charlotte York, kaloi shumicën e kohës së saj në kërkim të burrit perfekt, Davis kurrë nuk ndjeu të njëjtën nevojë.

  Ajo nuk është martuar kurrë, por ka adoptuar një vajzë me emrin Gemma Rose.

  Ajo ka thënë se nuk dëshiron ta ndajë me askënd nëse nuk është vërtet “dikush kaq i mrekullueshëm”.

  Bankat Tyra

  Tyra Banks ka pasur një karrierë të pabesueshme, duke filluar nga modele e Victoria’s Secret, në supermodelen në mbarë botën, në aktrim dhe prodhimin dhe drejtimin e shfaqjes së realitetit të hitit America’s Next Top Model.

  Ajo nuk ka qenë asnjëherë e martuar, por kishte një djalë me partnerin e saj të mëparshëm Erik Asla.

  Të dy i dhanë fund lidhjes së tyre në vitin 2017-të.

  Joan Jett

  Joan Jett nuk i ka konfirmuar kurrë publikisht preferencat e saj personale, por ajo ka dalë me shumë figura të njohura si Chuck Zito, John Lyndon, Billy Idol, Dee Dee Ramone, Pleasant Gehman, Kira Roessler, dhe shumë më tepër.

  Ajo kurrë nuk ka qenë e martuar dhe as në të vërtetë nuk ka në plan të martohet.

  Miranda Richardson

  Aktorja e humorit Miranda Richardson ka pasur një karrierë mjaft të ndritur.

  Edhe pse nuk është martuar kurrë ose nuk ka pasur fëmijë, ajo nuk është kundër idesë së martesës.

  Ajo tha: “Unë mendoj se martesa do të ishte mjaft e mirë për mua, por unë kam kaq shumë angazhime sa nuk besoj se do ia dal dot. Unë nuk përjashtoj të paturit e një familje, thjesht nuk më ka ardhur akoma. ”

  Naomi Watts

  Naomi Watts ishte e lidhur me aktorin tjetër Liev Schriber.

  Ndërsa ishin së bashku, të dy u fejuan, por nuk kishin në plan të martoheshin.

  Ata kishin dy fëmijë së bashku. Sidoqoftë, duket sikur Schriber ishte ai që ishte kundër idesë së martesës, pasi kur të dy i dhanë fund lidhjes, Watts deklaroi se ajo nuk ishte kundër idesë së martesës.

  Helena Bonham Carter

  Helena Bonham Carter u takua me regjisorin Tim Burton në vitin 2001, kur luajti në Planet of the Apes.

  Të dy ishin së bashku për një dekadë dhe kishin dy fëmijë së bashku, Billy Raymond Burton dhe Nell Burton.

  Në vitin 2014, të dy njoftuan se ishin “ndarë miqësisht”. /Përkthehu: Allnews.al

  TË FUNDIT

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Don't Miss

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.