Sunday, July 25, 2021

(VIDEO) Miu futet në parlament dhe bën lëmsh politikanët

Politikanët në parlamentin e Andaluzisë në Spanjë janë trembur nga një mi. Miu është shfaqur papritur teksa po diskutohej...
More

  Latest Posts

  Ku është peshku i madh? Ambasadorja Kim: Unë nuk jam peshkatare!

  Diplomatja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mori pjesë sot në MIK Festival në Pustec. Ambasadorja ju përgjigj interesit të mediave për...

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Kush janë 4 pikat që nxorën zbuluar pilotin grek

  Ngjarja që preku Greqinë, ku një nëne të re iu mor jeta në sy të foshnjes, ka marrë tjetër rrjedhë.

  Karolina, 20-vjeçare, u gjet e pajetë në banesën e saj në lagjen Glika Nera, të Athinës, disa javë më parë.

  Policia greke ka njoftuar se urdhri i ndalimit është kthyer në urdhër arresti për Babis Anagnostopoulos, bashkëshorti i 20-vjeçares.

  Sipas shefit të ekipit që hetoi ngjarjen, të dhënat që e lidhin bashkëshortin me eliminimin e saj, janë të shumta dhe të vërtetuara nga autoritetet.

  Burime policore thanë se autori e kishte kuptuar se laku i autoriteteve ishte shtrënguar shumë rreth tij dhe sapo është njoftuar një ditë më parë se duhet të paraqitej në drejtorinë e policisë së Atikës për sqarime të mëtejshme, kishte kërkuar pak orë kohë për të shkuar në ceremoninë e të 40-tave të 20-vjeçares, por edhe të çmallej me të bijën 11 muajshe, për t’u vënë në dispozicion të drejtësisë në vazhdim.

  I sigurt se loja e tij kishte marrë fund dhe autoritetet do ta ndalonin, autori i dyshuar sapo përfundoi ceremonia përkujtimore, zgjati duart ku pak minuta më vonë agjentët do t’i kalonin prangat për ta hipur në helikopterin e policisë dhe për ta dërguar në qeli.

  Burime ekskluzive i thanë “Top Channel” se fillimisht Anagnostopolus nuk ka pranuar asnjë lidhje me ngjarjen, por është “thyer” në vazhdim, sapo ekspertët e policisë  i vunë përpara provat, të cilat nuk mundi të justifikojë.

  Në vazhdim, ai ka dhënë variantin e tij për ngjarjen dhe ka thënë se nuk donte ta kryente aktin, por çdo gjë ishte një aksident.

  Kohët e fundit çifti kishte episode të ndryshme mosmarrëveshjesh mes njëri tjetrit, por shkaqet e tyre ende nuk dihen.

  Kush janë provat që fundosën burrin e Karolinës

  1.Ora smart e Caroline ka regjistruar një rritje drastike në rrahjet e saj të zemrës dhe më pas çdo shenjë jete ndalet, çdo gjë në orare të ndryshme me ato që deklaronte i shoqi.

  2.Gjatë orëve që gjatë dëshmisë së tij ai pretendon se ishte i lidhur, Harry Anagnostopoulos rezulton se lëvizte brenda shtëpisë. Kjo doli nga aplikacioni celular që regjistron hapat dhe analizoi të dhënat për periudhën në fjalë.

  3.Karta e kujtesës u hoq nga kamera e sigurisë shumë më herët sesa orët që “personat” që supozohej të kishin qëndruar në shtëpi.

  4.Sipas informacionit, çifti duket se kanë debatuar atë natë dhe në fakt, ata dyshohet se prej muajsh kishin përplasje aq sa Caroline ishte e vendosur të largohej bashkë me fëmijën.

  Caroline ka shkëmbyer disa mesazhe me burrin e saj. Mesazhet janë shkëmbyer ndërsa 20-vjeçarja ishte në papafingo dhe 32 vjeçari në katin përdhes. Nga mesazhet dhe frazeologjia, krijohet përshtypja se çifti kishte një fërkim.

  Në SMS ka frazeologji që i referohet përplasjes, ndërsa zbardhet se tekstet e shkruara mes tyre janë në anglisht.

  TË FUNDIT

  Ku është peshku i madh? Ambasadorja Kim: Unë nuk jam peshkatare!

  Diplomatja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mori pjesë sot në MIK Festival në Pustec. Ambasadorja ju përgjigj interesit të mediave për...

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Don't Miss

  VIDEO/ Do bëhej kurban, dhia hidhet nga çatia

  Nië video e kapur në Turqi është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj. Pamjet tregojnë momentin kur...

  E trishtë/ Mbytet në lumë i mituri

  Një ngjarje e rëndë me humbje jete ka ndodhur në Berat. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Moravë.

  “Kemi një problem të madh me ligjin për idiotët”

  Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar ashpër pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me...

  Me 230 km në orë/ Këngëtari i indonjuar: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Me 230 km në orë/ Indinjohet këngëtari: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.