Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Më 27 qershor, festë dhe spektakël në Memaliaj

  Më 27 qershor qyteti i Memaliaj do të jetë në festë. Artisi Agron Llakaj, si dhe këngëtarë, aktorë dhe artistë të tjerë do të zhvillojnë një koncert festiv.

  Në këtë spektakël me humor dhe këngë të përzgjedhura do të prezantohet zyrtarisht dhe kënga e dy artistëve Agron Llakaj dhe Ylli Baka, kushtuar qytetit të Memaliaj.

  Kënga “Miniera e Floririt”, e cila vjen si një bashkëpunim mes Llakajt dhe Bakës, është një himn për qytetin e minatorëve.

  Një pjesë e detajeve për zhvillimin koncertit festiv janë zbuluar nga artisti Agron Llakaj në një postim në rrjetet sociale.

  Ai fton banorët e Memaliajt, por edhe ata që sot nuk jetojnë më në këtë qytet, që më 27 qershor t’i bashkohen festës që do të ketë mjaft surpriza.

  “Miniera e Floririt”, do të prezantohet në Memaliaj, në datën 27 Qershor, ora 20.00…në sheshin “Minatori”. Nuk do jetë thjesht prezantim i videoklipit, por do të jetë një koncert-feste.

  Do jemi shumë, me miq dhe të ftuar! Festat janë të bukura me shumë njerëz.

  Memaljotë kudo që jetoni nëpër Shqipëri.., ejani të gëzojmë bashkë atë ditë! Shkak është kënga…, motiv është dashuria për Atë qytet…Memaliaj moj Miniera!❤️❤️”,- shkruan Agron Llakaj në postimin e tij në Facebook.

  VIDEO/Kënga “Miniera e Floririt”

  TË FUNDIT

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Don't Miss

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Fabrikë bitumi dhe gurore në Kanionet e Nivicës. Banorët në protestë

  Në Bënçë të Tepelenës dhe në zonën ku nisin kanionet e Nivicës, një firmë private ka marrë leje...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.