Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Ndërron jetë në moshën 32-vjeçare vajza që njihej si ‘Kukulla Barbi”

  Ka ndërruar jetë në moshën 32-vjeçare Olga Arkhangelskaya, atë që të gjithë e njihnin si ‘kukulla barbi” e Ukrainës.

  Olga njihej për një  “sens të shkëlqyer humori” dhe për një bukur ikonike.

  Një homazh i sinqertë i është kushtuar Olga Arkhangelskaya, nga shoqja e saj e ngushtë, Valeriya Lukyanova, ku të dyja bashkë dëshironin që njerëzit t’i njihnin si dy kukulla të pandashme.

  Olga Arkhangelskaya mësohet se ka ndërruar jetë  në qytetin e saj në Odesa, Ukrainë në 16 maj, sipas faqes së lajmeve ‘Apostrophe’.

  Mediat tregojnë se dy mikeshat, pavarësisht se kishin nisur ëndrrën për t’i ngjarë së bashku kukullave që dashuron çdo fëmijë, ishte Valeriya ajo që gëzonte pjesën më të madhe të popullaritetit në internet.

  E njohur më shumë si ‘Barbie Odessa’, Valeriya e cila ka mbi një milion ndjekës në Instagram, postoi një shënim në faqen e internetit të mediave sociale ruse, si një nderim për shoqen e saj.

  Valeria tha: “Ajo ishte herë e trishtuar, dhe në të njëjtën kohë tepër qesharake, me një sens të mprehtë të humorit dhe sarkazmës. Ajo ishte tepër e fortë dhe në të njëhtën kohë tepër e dobët dhe e ndjeshme”.

  Uebfaqja lokale e lajmeve ‘Life’ raportoi se gocat u takuan dhe u bënë mikesha dhjetë vjet më parë, duke fituar popullaritet së bashku dhe duke ëndërruar të bëhen kukulla Barbie.

  Valeria ju nënshtrua një numëri të madh operacionesh, por Olga nuk ishte aq e ‘fiksuar’ në ndjekjen e ëndrrës dhe kurrë nuk arriti të njëjtin nivel të famës dhe suksesit.

  Nuk dihen ende shkaqet që çuan në humbjen e jetës së Olgës, megjithatë ajo do të mbahet mend nga të gjithë si bukuroshja me emrin ‘Barbi”. /Përkthehu:Allnews.al

  TË FUNDIT

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Don't Miss

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.