Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Ja çfarë këshillon Instituti i Shëndetit Publik për ditët e nxehta

  Në këto ditë të nxehta vere vijnë edhe këshillat e para nga Instituti i Shëndetit Publik. Këtë të marrtë...

  Edi Rama na tregon si do të shndrrohet porti i Durrësit

  Emaar Group në Dubai është gati për të nisur punimet në portin e Durrësit, tashmë një projekt konkret. Kryeministri...

  “Game Over! S’ka më shaka”/ Njoftimi i rëndësishëm për të gjithë ata që kanë makina

  Një njoftim i rendësishëm është dhënë nga kryeministri Edi Rama për drejtuesit e mjeteve. Në një njoftim në Facebook,...

  “Kjo javë do jetë një “ferr” i vërtetë. Temperatura deri në 43 gradë”

    Shërbimi Meteorologjik Ushtarak (SHMU) parashikon se gjatë javës që vjen Shqipëria do të...

  Bota

  Rajoni

  Politikë

  Të fundit

  Alarm në jug të Italisë nga vullkani Etna (VIDEO)

  Vullkani Etna në jug të Italisë është një nga më aktivët në Europë. Gjatë një viti vatra...

  Rama flet për mediat franceze: Zgjedhjet u njohën nga ndërkombëtarët. Drejtësia po funksionon

  Shqipëria shpreson për hapjen zyrtare të negociatave të pranimit të vendit të saj në Bashkimin Evropian, të...

  Pse ylli portugez quhet Cristiano Ronaldo?

  Pse Cristiano Ronaldo quhet Cristiano Ronaldo nëse mbiemrat e babait dhe nënës janë ndryshe? José Dinis Aveiro (ka humbur...

  Dieta e gomarit të Nastradinit

  Gomari i Nastradinit ishte shëndoshur shumë dhe ai e çoi të veterineri për ta vizituar ose më saktë...

  “Euro 2020”/ Tifozi i bën gruas surprizën e hidhur nga stadium: Dua divorcin

  Kampionati Europian përveç futbollit të luajtur po dhuron edhe surpriza nga stadium. Pankartat e tifozëve janë nga më të...

  “EURO 2020”/ Gjermania mposht thellë Portugalinë

  Gjermania mposht Portugalinë në ndeshjen e vlefshme për kampionatin evropian, “Euro 2020”. Portuzët nuk kanë mundur të mbajnë dot...

  Ushtria amerikane shpik dronët që ngjajnë si insekte

  Forcat ajrore të SHBA-ve kanë arritur të krijojë modelin më të vogël të...

  Po vjen vapa. Në fundjavë priten temperatura të larta

  Vendi ynë po ndikohet këto ditë nga masat ajrore të nxehta me origjinë nga Afrika e Veriut....

  Rekord në Kinë, pallati 10 kate ndërtohet për 29 orë

  Një kompani ndërtimi në Kinë ka thyer rekordin për ngritjen në kohën...

  Kapen 300 kg kokainë në Durrës. Gazetari: Tani jemi bazë operacionale e narkotrafikut

  Policia ka kapur sot një sasi rekord kokaine në Portin e Durrësit. 300 kilogramë kokainë ishin futur...

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...