Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Rrëfimi prekës i policit që mori foshnjen në duar: Një pjesë e imja mbeti atje

  Një ngjarje e rëndë preku shumë njerëz në Greqi por edhe më gjerë, ku një nëne iu mor jeta nga disa persona ende të paidentifikuar që i hynë në shtëpi.

  Oficeri i policisë greke Christos Vardikos, i cili u përball me skenën e rëndë në Gylka Nera ka rrëfyer momentet e trishta që ka parë me sytë e tij.

  Mediat greke raportojnë se polici 40-vjeçar, i cili është baba i një fëmijë të vogël, përshkroi çdo gjë që ai e pa në orët e para të 11 majit.

  Sipas tij, ishte herët në mëngjes kur morën një thirrje për ndihmë.

  Ata nxituan në vendin e ngjarjes dhe gjetën fqinjin, i cili kishte folur me burrin e Caroline, dhe më pas hynë në shtëpi nga dritarja e thyer dhe thirrën një ambulancë.

  “Ne bëmë të gjitha veprimet e nevojshme.

  Unë u kujdesa për foshnjën.

  E mbajta foshnjën në krahë për rreth gjysmë ore, u futëm në makinë, për ta ngrohur, derisa të afërmit erdhën për t’ua dhënë atyre.

  Imazhi që do të gdhendet tek unë është “foshnja është në shtrat pranë nënës së pajetë” – tha polici.

  “Pavarësisht se sa kohë kalon, është e thënë që një pjesë e zemrës sime do të ketë mbetur në këtë dhomë. Kur pashë fëmijën shtrirë pranë nënës, unë rashë emocionalisht” -tha 40-vjeçari.

  TË FUNDIT

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Don't Miss

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.