Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Sfida e shijes në Tik Tok /Mustardë në frutin e shalqinit

  Të gjithë e dinë që TikTok është vendi për të ndjekur trendët më të fundit të kërcimit dhe për të gjetur muzikën më të re.

  Ju mund të mos dini por në TikTok tashmë mund të mësoni recetat e ushqimit që gjithashtu mund të përdorni çdo ditë në platformë.

  Tani, gjithmonë ka pasur disa trende të çuditshme të ushqimit në internet.

  Disa ju sjellin mënyra të reja të shijshme për të përgatitur ushqimet tuaja të preferuara, ndërsa të tjerët janë thjesht të çuditshëm.

  Mbase nuk jemi të gjithë aq mendjehapur sa kemi menduar.

  Dua të them, a ju duket mirë vendosja e mustardës në feta shalqini?

  Megjithëse mund të tingëllojë e çuditshme, faktori Tiktok sigurisht i kthen këto ide të çuditshme në trende dhe që menjëherë bëhen virale.

  Shalqiri është i dashur në të gjithë botën, dhe ne jemi gjithmonë të etur për të aromatizuar jetën tonë në mënyra të reja dhe emocionuese.

  Epo, kjo është sigurisht diçka që mund ta provoni në shtëpi.

  Me sa duket, tendenca e mustardës në shalqi fillimisht filloi nga një përdorues i TikTok i quajtur @yayayayummy.

  Ndërsa profili i tij tregon një interes për kombinimet e çuditshme të aromave, asnjë nga videot nuk ka marrë aq shumë klikime sa ai i mustardës në shalqi.

  Videoja ka gjeneruar mbi 1.7 milion shikime deri më sot dhe bëri xhiron në platforma dhe bloge të ndryshme të mediave sociale.

  Pati interes nga të famshëm si Lizzo, të cilët nuk mund të rezistonin pa e provuar, për të parë se për çfarë bëhej fjalë.

  Përgjigja gazmore grumbulloi 25.8 milion shikime.

  Pra, pa marrë parasysh nëse jeni një degustues i mirë, një njohës i erëzave, ose një puritan i frutave të freskëta, kjo ju bën kurioz ta provoni.

  Kush e di? Ju thjesht mund të habiteni. /Përkthehu: Allnews.al

  TË FUNDIT

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Murtaja e miut detyron evakuimin e të burgosurve

  Murtaja e miut që ka rënë në Australi, tashmë prej muajsh po detyron evakuimin e të burgosurve në një rajon tjetër.

  Çfarë ju shqetëson në marrëdhënien tuaj? Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do t’ua zbulojë!

  Shpesh ne jemi në një qark vicioz, kjo për shkak të dashurisë që kemi për partnerin, ndodh që të mos shohim se...

  Don't Miss

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Fabrikë bitumi dhe gurore në Kanionet e Nivicës. Banorët në protestë

  Në Bënçë të Tepelenës dhe në zonën ku nisin kanionet e Nivicës, një firmë private ka marrë leje...

  Deputeti socialist apelon për ndihmë për vajzën e re: Duhet shtruar jashtë vendit

  Deputeti i zgjedhur i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri apelon për ndihmë për një vajzë të re që quhet...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.