Sunday, July 25, 2021

(VIDEO) Miu futet në parlament dhe bën lëmsh politikanët

Politikanët në parlamentin e Andaluzisë në Spanjë janë trembur nga një mi. Miu është shfaqur papritur teksa po diskutohej...
More

  Latest Posts

  Ku është peshku i madh? Ambasadorja Kim: Unë nuk jam peshkatare!

  Diplomatja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mori pjesë sot në MIK Festival në Pustec. Ambasadorja ju përgjigj interesit të mediave për...

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Të famshmit që u shoqëruan në tapetin kuq nga nënat e tyre, tashmë ato i njeh e gjithë bota

  Njerëzit e famshëm shpesh shfaqen në tapetin e kuq me partnerët e tyre, por ka edhe nga ato që  pëlqejnë të sjellin nënat e tyre, për  t’i treguar me krenari në të gjithë botën.

  Leonardo DiCaprio, Charlize Theron, Dwayne Johnson dhe Jared Leto janë vetëm disa njerëz të famshëm që shijojnë çdo minutë të  jetë me nënat e tyre të bukura, qoftë në një premierë filmi apo në një ngjarje më të madhe, si  është ajo e ndarjes së çmimeve ‘Oscar’.

  Ne ju sjellim sot të famshëm që ecën në tapetin e kuq së bashku me nënat e tyre të mrekullueshme, dhe ata duken kaq bukur së bashku.

  Margot Robbie dhe Sari Kessler në Vanity Fair Oscar Party, viti 2018

  Charlize Theron dhe Gerda Jacoba Aletta Maritz në Oskar, viti 2013

  Dwayne Johnson dhe Ata Johnson në një premierë filmi, viti 2015

  Gwyneth Paltrow dhe Blythe Danner në një ngjarje në tapetin e kuq, viti 2015

  Liam Hemsworth dhe Leonie Hemsworth në një shfaqje çmimesh, viti 2012

  Ryan Gosling dhe Donna Gosling në një premierë filmi, viti 2013

  Bradley Cooper dhe Gloria Campano në Vanity Fair Oscar Party, viti 2013

  Jared Leto dhe Constance Leto në një shfaqje çmimesh, viti 2014

  Matthew McConaughey me nënën e tij Mary Kathlene McCabe dhe gruan Camila Alves në Oscars, viti 2014

  Leonardo DiCaprio në një premierë filmi me nënën e tij Irmelin Indenbirken dhe gjyshen Helene Indenbirken, viti 1997

  Michael Fassbender dhe Adele Fassbender në Oscars, viti 2014

  Javier Bardem dhe Pilar Bardem në një premierë filmi, viti 2015

  Katie Holmes dhe Kathleen Stothers-Holmes në një ngjarje në tapetin e kuq, viti 2016

  Emma Stone dhe Krista Stone në tapetin e kuq, viti 2017

  Miley Cyrus dhe Tish Cyrus në Grammy Awards, viti 2019

  Michael B. Jordan dhe Donna Jordan në tapetin e kuq, viti 2019

  Rihanna dhe Monica Braithwaite në tapetin e kuq, viti 2012./Përkthehu: Allnews.al

  TË FUNDIT

  Ku është peshku i madh? Ambasadorja Kim: Unë nuk jam peshkatare!

  Diplomatja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mori pjesë sot në MIK Festival në Pustec. Ambasadorja ju përgjigj interesit të mediave për...

  Konfirmohet zyrtarisht. Varianti Delta është në Shqipëri

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pranuar sot se në Shqipëri qarkullon varianti Delta i koronavirusit. Konfirmimi i prezencës së variantit...

  Tapë në timon, policia ndalon 12 persona

  Dymbëdhjetë shoferë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën me dije se 7 janë prangosur për drejtim mjeti...

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Don't Miss

  VIDEO/ Do bëhej kurban, dhia hidhet nga çatia

  Nië video e kapur në Turqi është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj. Pamjet tregojnë momentin kur...

  E trishtë/ Mbytet në lumë i mituri

  Një ngjarje e rëndë me humbje jete ka ndodhur në Berat. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Moravë.

  “Kemi një problem të madh me ligjin për idiotët”

  Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar ashpër pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me...

  Me 230 km në orë/ Këngëtari i indonjuar: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Me 230 km në orë/ Indinjohet këngëtari: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.