Tuesday, June 22, 2021

VIDEO/ U nda nga bashkëshorti, 42 vjeçarja feston me tupana

Ndoshta nuk e keni dëgjuar më pare por një grua në Turqi ka festuar divorcin me bashkëshortin e saj.
More

  Latest Posts

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Vjehrra publikon 10 kushtet për nusen e ardhshme të djalit të saj

  Gazeta britanike “The Sun”, ka publikuar letrën e një gruaja e cila tregon, pikat që e dashura e djalit të saj, duhet të zbatojë, nëse do të jetë me të.

  Kushtet janë si më poshtë:

  1.Ti moj nuk është bankomati yt ai.

  2.Nëse ti vjen në shtëpinë time e veshur si një striptiste, unë do të nxjerr jashtë.

  3.Nëse shikoj ndonjë mesazh seksual në telefonin e tij do të të nxjerr prap jashtë.

  4.Është e kuptueshme që nëse ti nuk më pëlqen unë nuk do të pranoj në shtëpi.

  5.Unë mund të bëj që të duash të ikësh vet nga shtëpia.

  6.Ai është djali i mamit edhe nëse do të kesh një unazë në gisht përsëri mendimi yt nuk ka shumë rëndësi për mua.

  7.Ti nuk mund ta ndryshosh atë, edhe nëse do të përpiqesh ta bësh, kujto rregullin 5.

  8.Ai është një gentleman, ti sillu si një zonjë dhe meritoje atë djalë.

  9.Unë e di si mund t’ia dal në çdo situatë, madje mund t’a shmang edhe burgun.

  10.Nëse ti i përballon të gjitha këto rregulla dhe vendos një unazë në gisht, unë do të jem më e keqe se sa kur isha mamaja e te dashurit tënd, sepse atëherë unë do të jem bërë vjehrra jote.

  Mos ndoshta ju ngjason me një vjehrrë shqiptare kjo? Allnews.al

  TË FUNDIT

  Njeri me zemër të madhe/ Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetwm si njw lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  Sadio Mane ndërton spital për qytetin e tij të lindjes

  Futbollisti i njohur Sadio Mane, njihet jo vetëm si një lojtar i madh por edhe mjaft bujar. Ylli senegalez...

  VIDEO/ Gol i paparë ndonjëherë, topi përplaset 3 herë në tranverse

  Në kampionatin amerikan të futbollit është shënuar një gol që se kemi parë kurrë. Goli i jashtëzakonshëm u shënua...

  Më 28 qershor ky shtet heq përfundimisht maskat

  Ndërsa normat e infeksionit të koronavirusit vazhdojnë të bien në Itali, autoritetet shëndetësore thanë se ata do të vlerësojnë kërkesën aktuale për...

  Don't Miss

  Shfaqja e rrallë. Ujqit “sulmojnë” aktorin në skenë (VIDEO)

  Një kope ujqish ka sulmuar në skenë aktorin që ishte duke dhënë një shfaqje live. Ngjarja ka...

  Gigi D’Alessio dhe Denise Esposito, janë çifti me i ri i showbizit?

  Më shumë se një vit pas përfundimit të historisë së gjatë me Anna Tatangelo, Gigi D’Alessio, 54 vjeç, duket se është hedhur...

  Këto janë ritualet e mirëqënies për secilën shenjë

  Të gjithë kemi nevojë për një ritual Wellness, ato gjeste të vogla që na lejojnë të kujdesemi për veten, të relaksohemi, të...

  Peshqit e çuditshëm që jetojnë 100 vjet dhe shtatzënia e femrave të tyre zgjat 5 vjet

  Colacanth është një peshk gjigand i çuditshëm, që daton që prej kohës së dinosaurëve. Një studim i ri zbuloi...

  8-vjeçarja dhuron flokët e saj për të sëmurët

  Greta, 8 vjeçe dhe zemër kaq të madhe. Janë kaq të rrallë njerëzit që bëjnë bamirësi, ne jemi mësuar...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.