Sunday, July 25, 2021

(VIDEO) Miu futet në parlament dhe bën lëmsh politikanët

Politikanët në parlamentin e Andaluzisë në Spanjë janë trembur nga një mi. Miu është shfaqur papritur teksa po diskutohej...
More

  Latest Posts

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  A mund t’i dalloni dy gratë në këtë iluzion optik?

  Iluzionet optike mund t'i tërheqin njerëzit pas tyre derisa të jenë në gjendje të gjejnë një zgjidhje. Kjo sepse...

  Super yjet që përdorin transportin publik si çdo person tjetër

  Ne shpesh besojmë se jeta e yjeve ka të bëjë me magjepsjen, limuzinat, avionët privatë dhe lukset e tjera, që ne njerëzit...

  Zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj: Me cilin çelës do të hapni sëndukun magjik?

  E gjitha çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një çelës që imagjinoni se do të hapë sëndukun!

  Mos mendoni shumë, mos u përqendroni në detaje.

  Dhe pasi të zgjidhni çelësin, zbuloni se çfarë thotë zgjedhja juaj!

  Çelësi Magjik 1

  Ju jeni një person shumë i ekuilibruar dhe bëni biznes  në gjithçka.

  Jeni një person i përgjegjshëm dhe njerëzit përreth jush kanë besim tek ju.

  Ju prireni të jeni thjesht pak spontan, duke pasur parasysh nivelin e lartë të kontrollit dhe rregullit aty ku zhvillohet, megjithatë nuk përfshin ndonjë problem në jetën tuaj!

  Çelësi Magjik 2

  Ju jeni një person krijues, hobi juaj do të jetë gjithmonë i lidhur me krijimtarinë.

  Preferoni vizatimin, leximin, shkrimin, gjithçka që lidhet me krijimtarinë dhe shpikjen.

  Jeni një ëndërrimtar i shkëlqyeshëm dhe gjithashtu mendoni se bota mund të jetë më e mirë!

  Ju jeni një person i pabesueshëm!

  Çelësi Magjik 3

  E merrni jetën në maksimum, sepse e doni atë mbi të gjitha!

  Ju pëlqen të komunikoni me njerëz të rinj, ju pëlqen aventurat dhe ndjesitë e reja.

  Jeni një person i veçantë që vërtet mësoni se si ta shijoni jetën.

  Por vlen të theksohet se jeni ende një person shumë i ndjeshëm dhe i dhimbshëm dhe i pasionuar!

  Çelësi Magjik 4

  Ju keni një botë të brendshme të pasur.

  Ju pëlqen të komunikoni dhe, në përgjithësi, mund të jeni shumë të qetë dhe paqësor.

  Keni një fuqi të madhe krijuese dhe pothuajse gjithmonë e shfrytëzoni atë për të shprehur atë që nuk mund të shprehet me fjalë! Njerëzit përreth jush ju adhurojnë shumë!

  Çelësi Magjik 5

  Ju keni tendencë të dyshoni në veten tuaj.

  Por ju pothuajse gjithmonë bëni gjithçka siç duhet.

  Ju e kuptoni që në këtë jetë do të arrini sukses të madh!

  Dhe gjithmonë përfundoni duke gjetur përgjigje për problemet që kontribuojnë në mirëqenien tuaj! /Përkthehu: Allnews.al

  TË FUNDIT

  Autobusi me shqiptarë nga Kosova rrëzohet në Kroaci, 10 persona humbin jetën

  Një aksident i rëndë me humbje jete ka ndodhur në Kroaci. Një autobus i linjës Frankfurt-Prishtinë, ka dalë nga...

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit pritet hidhur në Serbi

  Medalja e Artë e Distria Krasniqit në Tokio nuk është pritur mirë në Serbi. Pjesa më e madhe e...

  A mund t’i dalloni dy gratë në këtë iluzion optik?

  Iluzionet optike mund t'i tërheqin njerëzit pas tyre derisa të jenë në gjendje të gjejnë një zgjidhje. Kjo sepse...

  Super yjet që përdorin transportin publik si çdo person tjetër

  Ne shpesh besojmë se jeta e yjeve ka të bëjë me magjepsjen, limuzinat, avionët privatë dhe lukset e tjera, që ne njerëzit...

  Don't Miss

  Me 230 km në orë/ Këngëtari i indonjuar: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Me 230 km në orë/ Indinjohet këngëtari: Provojeni në Serbi apo Zvicër

  Genc Prelvukaj, këngëtari i njohur nga Kosova ka reaguar është indinjuar nga dy bashkëkombasit e tij që u gjobitën në Shqipëri sepse...

  Familja mbytet në liqen, vëlla e motër gjenden të kapur për dore

  E trishtë një ngjarje në Turqi, ku një familje me 5 anëtarë u mbytën në liqen teksa po festonin një ditëlindje.

  Manaj grumbullohet nga Barcelona e parë, shënon 3 gola në fitore

  Barcelona ka zhvilluar sot një takim miqësor me skuadrën e Gimnastic duke fituar thellë me rezultatin 4-0. Takimi u...

  VIDEO-PËRMBYTJET/ Gruaja merret nga uji, ndërhyjnë qytetarët

  Vërshimet masive në qendër të Kinës kanë shkaktuar nivele rekorde të shiut, duke lënë 12 persona të pajetë dhe mbi 100,000 të...

  Qendroni te informuar

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.